BRANŻE
ID:245102

ASYSTENT/KA DZIAŁU HANDLOWEGO

GruGrupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama. Na ten moment Grupa Eurocash zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno
Zakres obowiązków: :
  • przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych
  • współpraca z producentami oraz dystrybutorami
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • wsparcie Działu Handlowego w codziennych obowiązkach ,
POSZUKIWANE KOMPETENCJE:
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy własnej
    inicjatywy w działaniu i operatywności
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki handel, marketing)
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • doskonałe miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej
  • pracę w biurze w dobrej lokalizacji
  • pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.).

Eurocash Dystrybucja

To lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Ze swoimi Klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych buduje długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Aktualnie do naszego Centrum Obsługi Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących podstawowych danych handlowych
współpraca z producentami oraz dystrybutorami
kompletowanie i archiwizacja dokumentacji handlowej
wsparcie Działu Handlowego w codziennych obowiązkach
Oczekujemy:

dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
umiejętności zarządzania czasem i organizacji pracy własnej
mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki handel, marketing)
Najlepszym kandydatom oferujemy:

umowę o pracę
doskonałe miejsce na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej
pracę w biurze w dobrej lokalizacji
pozytywne emocje
ulubione miejsce pracy
atmosferę wsparcia i życzliwość
wysokie standardy etyczne
szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym