zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Cargill Poland Sp. z o.o

55-040 Bielany Wrocławskie
MacMillan1
tel. +48713110100
fax +487131100101

www.cargill.com.pl/pl/index.jsp

Kariera i Praca
Kariera Praca w naszej firmie

Nasza działalność obejmuje wiele sektorów –  to samo dotyczy możliwości rozwoju kariery. Od księgowości po przemysł żywieniowy, od inżynierii po zarządzanie zasobami ludzkimi - dlatego z pewnością znajdziesz u nas pracę odpowiadającą twoim zainteresowaniom i stawianym celom. Oferujemy pracę w laboratoriach, wytwórniach pasz, biurach, obiektach produkcyjnych oraz na parkietach giełdowych. Naszym celem jest zatrudnianie wspaniałych ludzi obdarzonych wyobraźnią, którzy będą dzielić się z nami swoimi najlepszymi pomysłami.

Dlaczego Cargill to najlepszy wybór?

Ludzie decydują się na pracę w Cargillu z wielu powodów. Niektórzy cenią sobie szacunek, który okazują im ich przełożeni. Dla innych ważna jest możliwość uczestnictwa w projektach, które mają na celu wspieranie społeczności lokalnych. Jeszcze innym po prostu odpowiada praca w miejscu, w którym codziennie mogą być sobą i dostawać za to wynagrodzenie.

Cargill jako pracodawca

Cargill docenia różnice, szanuje indywidualizm i tworzy środowisko pracy, w którym każda osoba traktowana jest z godnością. Zobowiązania te wynikają z polityki firmy, gwarantującej równe szanse rozwoju zawodowego wszystkim osobom posiadającym odpowiednie kwalifikacje, bez względu na ich rasę, kolor skóry, płeć, pochodzenie lub wiek.

Rozwój zawodowy

Cargill kładzie duży nacisk na awansowanie pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje. Pracownicy mogą liczyć, że na podstawie indywidualnych osiągnięć i przebiegu kariery, pojawią się możliwości rozwoju, wliczając zlecanie zadań w różnych oddziałach firmy na całym świecie. Różnorodna działalność firmy, zapewnia pracownikom nieustanne możliwości rozwoju ich kariery.

FB dlaMaturzysty.pl reklama