BRANŻE
ID:234054

doradca ds obsługi klientów

Firma: Progress Holidng Sp z o o

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2017-06-26

Branża: Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Internet, Doradztwo / Finanse

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 2500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16
  • sobota:8 - 16
  • niedziela:8 - 16

Opis firmy:

Firma doradztwa finansowego, działająca od 2004 r.,  skutecznie pozyskuje  finansowanie dla przedsiębiorstw,  pozyskiwanie klientów branżowych, organizacja eksportu towarów i usług. Firma uczestniczyła przy pozyskiwaniu kapitału i wprowadzeniu na GPW NewConnect  2 firm ukraińskich Specjalizujemy się w otwieraniu i obsłudze firm zagranicznych , w tym ukraińskich, działających w Polsce. Prowadzimy księgowość, udostępniamy siedzibę i legalizujemy zatrudnienie obywateli ukraińskich. PH pozyskuje kapitał i klientów dla firm ukraińskich i  polskich.

Opis stanowiska:

1.    Praca nad projektami rozwoju firm polskich i zagranicznych,

2.    Stymulowanie sprzedaży B2B wg baz danych, kontakt z klientami, umawianie spotkań

3.    Tworzenie baz danych excel,

4.    Tworzenie kontentu na www, analizy przy wdrażaniu i pozycjonowaniu www,

5.    Przygotowanie ofert, prezentacji

Oczekujemy:

Dobra znajomość MS Office
Umiejętność rozmowy z klientami B2B
podstawy marketingu i reklamy w internecie
podstawy SEO
entuzjazm
Kreatywność,
Rzetelność, odpowiedzialność
samodzielność
Wysoka kultura osobista
Umiejętność kontaktu z ludźmi
Przy zgłoszeniu prosimy o przesłanie CV z opisem umiejętności

Oferujemy:

Praca przy projektach, wprowadzanie zagranicznych klientów na Polski rynek.
Wynagrodzenie + bonus