BRANŻE
ID:233059

Zbieranie Zamówień w Magazynych Blokker Geldermalsen

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce: Geldermalsen
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Pewna wyplata
  • Zapewnione zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole
  • Praca na dlugi okres czasu
Wymagania
Pracownicy magazynu w firmie Blokker pracują głównie w pozycji stojącej.  Praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu systemu zbierania głosowego (voicepick), dostępnego w języku polskim i niderlandzkimi, a także na przeprowadzaniu wyrywkowych kontroli produktow.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub polskiego
Opis stanowiska
Jako Zbieracz Zamowien (Orderpicker) bedziesz odpowiedzialny za:
  • prawidłowe zebranie oraz przygotowanie zamowionych przez sklepy towarów.
  • przygotowanie gotowych zamowien do wysylki (ładowanie produktow do ciężarówek, rozładowywanie kontenerów)
  • ogólne prace magazynowe.

Głównym jezykiem używanym na magazynach jest jezyk angielski, dlatego bardzo istotne jest aby kazdy z pracownikow umial sie nim dobrze poslugiwac.
Zbieranie zamowien odbywa sie poprzez system Voice Pick w jezyku polskim.