BRANŻE
ID:234279

Zbieracz zamówień w firmie produkującej części samochodowe

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Darwinstraat, Ede
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Urozmaicona praca, możliwość rozwoju osobistego, doskonała atmosfera pracy, zmotywowani współpracownicy oraz super wynagrodzenie.

Wymagania
  • Dobra znajomość języka polskiego ze względu na system zbierania głosowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego ze względu na komunikacje wewnętrzną
  • Umiejętność niezależnej pracy, podejmowanie inicjatywy, dokładność i czujność oraz dobra kondycja fizyczna

Opis stanowiska
Oferta pracy skierowana jest dla osób młodych w wieku od 18 do 27 lat, co jest bezpośrednio związane z programem aktywizowania docelowych grup wiekowych na holenderskim  rynku pracy.

Zbieranie zamówień w sposób prawidłowy i na czas za pomocą systemu zbierania głosowego w języku polskim. Na początku zbieranie zamówień odbywa się pieszo. Z biegiem czasu pracownik zaczyna realizować zamówienia wózkami typu fastmover i slomover. Należy sprawdzać ilość i jakość. Praca odbywa się systemie dwuzmianowym: 06:00- 15:00, 15:00-22:00.