BRANŻE
ID:236621

Zbieracz zamówień w Albert Heijn Online

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Almere
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • Wysoka stawka, dodatki godzinowe
  • dodatek wakacyjny 8%,
  • rezerwe na poczet urlopu,
  • praca w mlodym, miedzynarodowym zespole.
  • Dla nowych pracownikow organizowany jest trening, ktory pomoze Ci szybko nauczyc sie dobrze zbierac zamowienia,
  • opieka koordynatora.
  • Mozliwosc pracy na dlugi okres czasu.
Stawka:
19- 18 lat: 5,85 Euro
20 lat: 6,78 Euro
21 lat: 6,78 Euro
+22 lata: 10,69 Euro

WYMAGANIA
  • Dostepnosc do pracy od zaraz
  • Motywacja do pracy zmianowej
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego

OPIS STANOWISKA

Praca polega na zbieraniu zamowien skladanych przez klientow online. Pracujesz w systemie 3-zmianowym, w dziale cieplej hali zbierajac chemie lub inne produkty spozywcze lub w dziale zimnej hali zbierajac produkty swieze. Zamowienia zbieracz za pomoca skanera, w ktorym instrukcje sa podawane w jezyku angielskim. Dlatego wazne jest, aby Twoja znajomosc jezyka angielskiego byla komunikatywna abys mogl sprawnie pracowac.

INFORMACJE O FIRMIE

Centrum dystrybucji w Almere to sklep online najwiekszej sieci supermarketow w Holandii. W centrum dystrybucji pracuje sie 7 dni w tygodniu, Jako zbieracz zamowien pracujesz tygodniowo od 32 do 40 h. w trybie 3-zmianowym na hali cieplej badz zimnej z swiezymi produktami. Do Twoich obowiazkow nalezy zbieranie artykulow zamawianych przez klientow, sa to male zamowienia osob, ktore robia zakupy online.