BRANŻE
ID:227027

Zbieracz zamówień Holandia

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Albert Heijn jest jedną z największych sieci dystrybucyjnych w Holandii. Szukamy osoby na stanowisko: zbieracz zamówień.

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy:
  •  zbieranie zamówień za pomocą skanera (np. książki, biżuteria, ubrania itp.),

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
  • zakwaterowanie: 88 euro/tydzień,
  • ubezpieczenie: 20.55 euro/tydzień,
  • oferujemy umowę o pracę tymczasową.
WYMAGANIA
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  •  chęć i motywacja do pracy,
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.