BRANŻE
ID:236622

Zbieracz zamówień

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień w Jumbo Centrum Dystrybucji w Woerden
Miejsce: Woerden
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • Ilość godzin w tygodniu: 16
  • W centrum dystrybucji  Jumbo otrzymasz zadawalajace wynagrodzenie plus dodatki za zmiany i prace w soboty. Dodatkowo wyplacane sa dni urlopowe i dodatek wakacyjny.
Wynagrodzenie:
  • 18 lat: 6,63 euro
  • 19 lat: 7,54 euro
  • 20 lat: 8,41 euro
  • 21 lat: 9,31 euro
  • 22 lat: 11,99 euro

WYMAGANIA
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • dobra kondycja fizyczna,
  • doświadczenie, jako orderpicker jest mile widziane
  • dokładność
  • dyspozycyjność
  • niekaralność
  • elastyczność
OPIS STANOWISKA
  • zbieranie zamówień metoda voicepick w języku holenderskim lub angielskim
  • przygotowanie zamówień do wysyłki
  • rozładunek towaru
  • segregowanie skrzynek
Oferta pracy skierowana jest dla osób młodych w wieku od 18 do 27 lat,
Co jest bezpośrednio związane z programem aktywizowania docelowych grup wiekowych na holenderskim  rynku pracy.

INFORMACJE O FIRMIE

W Jumbo Woerden poszukujemy nowych kolegów
Jumbo Centrum Dystrybucji zajmuje się pośrednictwem miedzy sklepami  Jumbo a dostawcami. Dostawy odbywają się za pomocą nowoczesnego sprzętu i techniki. Ale niezbędna przy tym jest praca człowieka. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za jakość i predkość wykonywanej pracy.