BRANŻE
ID:217649

Zatrudnimy grafika

Opis firmy:

Firma zajmująca się produkcją wyrobów z kamienia naturalnego zatrudni studenta na stanowisko grafika. W okresie próbnym praca zdalna na umowę o dzieło lub zlecenie.

Opis stanowiska:

  • tworzenie rysunków technologicznych
  • obróbka zdjęć
  • obróbka graficzna
  • przygotowanie projektów do wymogów maszyny cnc fika. W okresie próbnym praca zdalna na umowę o dzieło lub zlecenie.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym 2D
  • mile widziane umiejętności w wizualizacjach 3D
  • biegłość w obsłudze PHOTOSHOP, COREL, ILUSTRATOR, AUTOCAD, ALPHACAM
  • umiejętność rysowania
  • znajomość zasad kompozycji, zmysł estetyczny
  • sumienność
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy