BRANŻE
ID:228416

Zatrudnie lektorów języków: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański. Nauka online przez Skype.

Opis stanowiska:

Zależy nam na osobach, które lubią uczyć. Jesteśmy zainteresowani
długoterminową współpracą. Szukamy lektorki lub lektora
takich języków jak:

  • Niemiecki,
  • Angielski,
  • Hiszpański,
  • Francuski.

Nauka odbywa się przez Skype w trybie indywidualnym (lektor-uczeń).
Czas trwania jednej lekcji 45 minut.

Za miesiąc za osobę otrzymasz 152 zł netto (8 spotkań w miesiącu) czyli
180 zł brutto.

W ciągu krótkiego czas możesz mieć od kilku do kilkunastu uczniów.

Twoje korzyści:
  • umowa zlecenie
  • nie szukasz uczniów
  • masz dodatkowe źródło dochodu
  • pracujesz w dogodnych dla Ciebie godzinach
  • pracujesz z domu czyli nie ponosisz dodatkowych kosztów

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana to prześlij Twoje
CV oraz Skype (nick).

Pozdrawiam
Andrzej Sidorowski

PS 1
Nie przejmuj się jeśli nie uczyłeś do tej pory przez Skype.