BRANŻE
ID:226114

Wakacyjna oferta pracy w Holandii

Numer referencyjny: 01/WFS/JK/07/2016

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy – pakowanie książek

Numer referencyjny:
Kraj: Holandia
Miejsce pracy: Bellstraat
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:

  • pakowanie książek
  • skanowanie
  • wykonywanie ogólnych prac magazynowych

Wymagania:
  • chęć do pracy
  • zdolności manualne, precyzja w pracy
  • dyspozycyjność do pracy w miesiącach: lipiec, sierpień (z możliwością przedłużenia)

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • polskojęzyczną opiekę w Holandii
  • cotygodniowe rozliczenie
  • organizujemy zakwaterowanie i dojazd
  • możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach