BRANŻE
ID:233305

Twoje CV jest ubogie w doświadczenie? Aplikuj!

Opis firmy:

Jesteś studentem/absolwentem kierunku Marketing/Reklama/Dziennikarstwo/ Pedagogika/Socjologia lub po prostu interesujesz się Marketingiem...to oferta dla Ciebie!

PM jest częścią międzynarodowej organizacji, działającej od lat w branży marketingowo-szkoleniowej. Przykładamy wielką wagę do rozwoju naszych zespołów, dzięki czemu nasza firma jest najlepszym miejscem do rozwoju kariery w tej dziedzinie.

Obecnie poszukujemy współpracownika działu Marketingu.

Opis stanowiska:

Osoba która dołączy do nas będzie zajmowała się prowadzeniem i rozwojem prowadzonych przez nas akcji marketingowych.

Oczekujemy:

 - Kreatywności w działaniu;
- Zaangażowania w wykonywane zadania;
- Energiczności;
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

- Moc nowych doświadczeń;
- Współpracę w młodych energicznym zespole;
- Uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach;
- Możliwość otrzymania bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia;

Od nas możesz otrzymać wysokie wynagrodzenie (co tydzień!), nadzwyczajną, ciepłą atmosferę i możliwości rozwoju! Nie masz doświadczenia? To nic- wszystkiego Cię nauczymy!