BRANŻE
ID:226145

Tokarz (m/k) (obróbka skrawaniem)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg k. Opola
Nr ref.: ODR/OLA/0716

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa maszyn, skrawanie, mocowanie, obrabianie przedmiotów,
  • obróbka i toczenie na tokarkach uniwersalnych,
  • wykonywanie różnorodnych prac na tokarkach specjalnych.
Wymagania:
  • znajomość technik obróbki skrawaniem (toczenie na tokarkach uniwersalnych ciężkich),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość przyrządów pomiarowych,
  • znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem,
  • wykształcenie zawodowe o profilu obróbka skrawaniem tokarz,
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie na terenie Brzegu,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.