BRANŻE
ID:218723

Testuj gry/aplikacje mobilne i zarabiaj

Opis firmy:

Wydawca serwisu internetowego poświęconego grom i aplikacjom mobilnym, obecny na rynku od 3 lat.

Opis stanowiska:

Zadaniem osób z którymi podejmiemy współpracę będzie testowanie, oraz pisanie krótkich recenzji gier i aplikacji na smartfony/tablety.

Oczekujemy:

  • umiejętności sprawnego posługiwania się językiem polskim
  • lekkiego pióra
  • biegłej umiejętności użytkowania smartfona/tabletu
  • posiadania własnego tabletu z systemem iOS (ipad), lub Android (Samsung, Acer, itp)

NIE WYMAGAMY żadnego doświadczenia zawodowego !!

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, sam decydujesz kiedy pracujesz
  • wynagrodzenie w wysokości 30 zł za każdą recenzję (napisanie jednej recenzji zajmuje do 2h)
  • praca zdalna (w domu)