BRANŻE
ID:235414

Telemarketer - Telepracownik

Opis firmy:

Firma branży energetycznej współpracująca z największymi koncernami energetycznymi w Europie.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Telemarketera będzie odpowiedzialna za:
  1. Telefoniczny kontakt z potencjalnymi odbiorcami energii elektrycznej i paliwa gazowego
  2. Telefoniczną, a także mailowa obsługę Klienta oraz nadzór nad terminarzem spotkań dla Handlowców
  3. Umawianie spotkań dla Handlowców z klientami B2B (NIC NIE SPRZEDAJESZ)
  4. Współpracę z Handlowcami w celu pozyskania klientów
  5. Raportowanie umówionych spotkań w systemie CRM

Oczekujemy:

  1. Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i umawiania spotkań dla Handlowców
  2. Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencja z Klientami)
  3. Doświadczenie w telemarketingu mile widziane
  4. Brak wad wymowy, nienaganna dykcja
  5. Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  6. Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  7. Zdolność do zarządzania zespołem
  8. Stały dostęp do internetu

Oferujemy:

  1. Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za umówione spotkanie)
  2. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  3. Niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon
  4. Możliwość awansu zawodowego
  5. Pracę w systemie Home Office
  6. Nienormowany czas pracy (idealny dla studentów)
  7. Profesjonalny i bezpłatny system szkoleń