BRANŻE
ID:233149

Telefoniczna obsługa klienta! Nic nie sprzedajemy!!

Firma: BP-Grupa

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Data publikacji: 2017-05-24

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

Jesteśmy stabilną firmą z wieloletnim doświadczeniem. O swoich pracowników dbamy, ponieważ to ludzie tworzą obraz firmy. Szukamy osób, którym zależy na stabilnej pracy, pewnym wynagrodzeniu i ciekawym zajęciu w gronie ludzi, którzy lubią swoją pracę.
W biznesie kierujemy się prostymi zasadami. One pozwalają nam być liderem w swojej dziedzinie. Z uwagi na wzrost zainteresowania klientów naszymi usługami, poszerzamy kadrę pracowników.

Oczekujemy:

  • komunikatywności (łatwości w nawiązywaniu kontaktów)
  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania do pracy
  • sumienności i rzetelności

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia: 2200 zł netto podstawa + premie za wyniki,
  • własne stanowisko biurowe, w tym: służbowy telefon komórkowy, laptop,
  • praca od poniedziałku do piątku
  • godziny pracy 8:00 – 16:00,
  • premie na prostych zasadach
  • fajna atmosfera młodzi ludzie tworzą ten zespół