BRANŻE
ID:234393

Technolog obróbki skrawaniem (m/k)

Numer referencyjny: MAS/WRO/0717

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dzierżoniów

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • programowanie maszyn CNC oraz wdrażanie,
  • zarządzanie danymi i zmianami w procesach,
  • opracowywanie planu działań prewencyjnych i korygujących,
  • analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • kontakt z klientem,
  • tworzenie rysunków technicznych wykonawczych części w CAD,
  • programowanie maszyn sterowanych numerycznie w kodzie ISO, FANUC SINUMERIC,
  • dobór narzędzi oraz parametrów skrawających tokarskich, frezerskich.

Wymagania
  • znajomość teorii procesów obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie),
  • czytanie rysunku technicznego na poziomie zaawansowanym,
  • planowanie i przygotowywanie kompletnego procesu produkcyjnego dla części maszyn,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej, instrukcji wykonania i montażu,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji PPAP,
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem szlifowanie, honowanie,
  • znajomość narzędzia FMEA,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość stałych szkoleń,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii,
  • ubezpieczenie zdrowotne, NW,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży.