BRANŻE
ID:237049

Technolog (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZOmBAAX

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik

Obowiązki:
  • przygotowywanie procesów produkcyjnych,
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: mechaniczne lub inżynieria produkcji),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego średnio zaawansowana (poziom B1),
  • obsługa oprogramowania CAD/CAM,
  • obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • cały etat,
  • pracę w systemie zmianowym.

Obowiązki:przygotowywanie procesów produkcyjnych,
przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technologicznej.

Wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane: mechaniczne lub inżynieria produkcji),
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
znajomość języka angielskiego średnio zaawansowana (poziom B1),
obsługa oprogramowania CAD/CAM,
obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
cały etat,
pracę w systemie zmianowym.