BRANŻE
ID:226613

Technolog (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój
nr ref.: TECH/KZ/0816

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • opracowywanie dokumentacji technicznej (modele 3D, rysunki projektowe),
  • współudział w przygotowaniu kalkulacji cenowo-kosztowych,
  • tworzenie rysunków wykonawczych,
  • przygotowywanie technologii produkcji zestawień materiałowych, operacji i czasów produkcyjnych (głównie w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawania oraz montażu),
  • nadzorowanie wykonania serii prototypowych i próbnych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne lub pokrewne),
  • znajomość programów CAD 3 D (preferowany Solid Works),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • sumienność, dokładność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,
  • pracę w zintegrowanym zespole i miłej atmosferze.