BRANŻE
ID:232675

Technik montażu automatycznego płyt PCB

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: 55
Marki

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Montaż płyt PCB Podlegających procesowi poprawy technologii;
  • Prowadzenie pracy dotyczących poprawy technologii montażu płyt PCB i optymalizacji produkcji;
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach zawodowych oraz efektywne wykorzystywanie nabytej wiedzy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (elektronik, elektryk, technolog);
  • Umiejętność czytana schematów elektrycznych;
  • Znajomość procesu montażu automatycznego płyt PCB;
  • Znajomość obsługi maszyn do montażu automatycznego i ręcznego płyt PCB;
  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową;
  • Świetna organizacja czasu pracy;
  • Znajomość Pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenie;
  • Pakiet szkoleń wdrażających;
  • Dwuzmianowy system pracy;
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.