BRANŻE
ID:238597

Technik/Operator procesu ekstruzji

Numer referencyjny: a0t5800000FbU1bAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Brzeg Dolny

Data publikacji: 2018-02-21

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Obowiązki:
Operator:
  • obsługa wtryskarek, wytłaczarek,
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali,
  • kontrola parametrów pracy wtryskarki i urządzeń pomocniczych,
Technik:
  • ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy,
  • montaż i demontaż form wtryskowych,
  • wykonanie próbnych serii produkcyjnych,
  • wpisywanie aktualnych wartości parametrów do kart technologicznych,
  • konserwacja maszyn i form.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych,
  • możliwość podjęcia pracy w firmie zlokalizowanej w Komornikach koło Środy Śląskiej.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne zarobki,
  • bogaty pakiet socjalny: świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka pracownika, ubezpieczenie grupowe i wiele innych,
  • roczne podwyżki wynagrodzeń,
  • praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
  • pracę w miłej atmosferze na rzecz uznanego pracodawcy,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • możliwość zwrotu części kosztów dojazdu.

Obowiązki:

Operator:obsługa wtryskarek, wytłaczarek,
ocena wizualna jakości produkowanych detali,
kontrola parametrów pracy wtryskarki i urządzeń pomocniczych,

Technik:ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy,
montaż i demontaż form wtryskowych,
wykonanie próbnych serii produkcyjnych,
wpisywanie aktualnych wartości parametrów do kart technologicznych,
konserwacja maszyn i form.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra organizacja pracy,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych,
możliwość podjęcia pracy w firmie zlokalizowanej w Komornikach koło Środy Śląskiej.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
atrakcyjne zarobki,
bogaty pakiet socjalny: świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka pracownika, ubezpieczenie grupowe i wiele innych,
roczne podwyżki wynagrodzeń,
praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
pracę w miłej atmosferze na rzecz uznanego pracodawcy,
możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
możliwość zwrotu części kosztów dojazdu.