BRANŻE
ID:213459

Sprzedawca w salonie MOHITO

Firma: LPP SA

Stanowisko: Sprzedawca Kasjer

Miejsce pracy: woj. opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Data publikacji: 2014-11-13

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Firma LPP S.A. jest liderem w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży w Polsce. Właściciel marek: Reserved, Cropp, Sinsay, House oraz Mohito. Zatrudniamy łącznie 15000 osób: w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Gdańsku, Krakowie, Centrum Logistycznym w Pruszczu Gdańskim oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE MOHITO

 Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • praca z towarem, zgodna ze standardami Visual Merchandisignu, przyjętymi w sieciach LPP SA;
  • obsługa klienta;
  • prace porządkowe w salonie

Od kandydatów oczekujemy:

  • otwartości na kontakt z klientem;
  • szybkości działania;
  • chęci wykonywania powtarzalnych czynności związanych z towarem;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • zaangażowania i otwartości na zmiany;
  • wykształcenia minimum średniego;
  • doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane)

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy - grafik dopasowany do potrzeb pracownika;
  • przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole;
  • zakupy na preferencyjnych warunkach;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w znanej, modowej marce.