BRANŻE
ID:229653

Sprzedawca/Kasjer w Dziale Art. Świeżych

Sprzedawca/Kasjer, Nr ref. 11/SK/Gniezno
w Dziale Art. Świeżych

Miejsce pracy: Market w Gnieźnie, ul. Roosevelta 46

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie dbanie o świeżość towaru, odpowiednią ekspozycję, prawidłowe oznaczenia cenowe oraz uprzejma obsługa klienta. Będziesz odpowiedzialny za zatowarowanie sklepu, obsługę sprzętu, jak i wyposażenie działu. Do Twoich zadań będzie należała również szybka i staranna obsługa klientów przy kasach, jak również zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Sumienność i zaangażowanie
Zapewniamy Ci:
  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.".

rekrutacja@kaufland.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!

www.kaufland.pl/kariera

w Dziale Art. Spożywczych / Świeżych

  • Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.