BRANŻE
ID:233759

Sprzedawca

Numer referencyjny: 04_Bielsko

Opis firmy:

Z ponad 4.000 placówek w Europie Grupa Aldi-Nord należy do wiodących przedsiębiorstw w europejskim handlu detalicznym. Naszej prostej i przejrzystej koncepcji od lat zawdzięczamy solidny i stale zwiększający się wzrost obrotów i zysków.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)
  • Obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • Przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Szybkość działania oraz staranność
  • Elastyczne podejście do godzin pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
  • Długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych
  • Przyjazna atmosfera pracy