BRANŻE
ID:208362

Specjalista/ka ds. zakupów

Numer referencyjny: 2/WRO/0414

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • negocjowanie kontraktów handlowych z nowymi dostawcami, materiałów, rozwiązań usprawniających technologię produkcji,
  • realizacja celów w zakresie możliwie wysokiej rotacji zapasów,
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość surowców wykorzystywanych do produkowania betonowych elementów, takich jak betonowe przeciwwagi do sprzętu AGD,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne,
  • gruntowna znajomość rynku surowców i dostawców, znajomość właściwości chemicznych i fizycznych materiałów sypkich,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 10 lat,
  • silna orientacja na wyniki,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, a także rosyjskiego lub niemieckiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy.