BRANŻE
ID:207913

Specjalista/ka ds. rozwoju oprogramowania

Numer referencyjny: NET/KAT/0414

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za rozwój oprogramowania, a w tym: przeprowadzanie analizy, projektowanie i implementacja komponentów oprogramowania,
  • monitoring rozwoju projektu oraz bieżące konsultacje z klientami w obszarze wymagań jakościowych,
  • wsparcie w fazie implementacji oprogramowania oraz przyjmowanie zgłoszeń klientów,
  • tworzenie lub dobór najodpowiedniejszych metod, technik, standardów, wskazówek lub narzędzi dla opracowania oprogramowania,
  • ocena rozwiązań programowych z perspektywy ryzyka bezpieczeństwa,
  • kontrola jakościowa i odbiorcza produktów partnerów zewnętrznych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość narzędzi: Oracle/SQL, RDMS,
  • rozwój umiejętności w zakresie: C++, Java, C#, .NET,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
  • zorientowanie na klienta.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • wsparcie w relokacji.