BRANŻE
ID:215759

Specjalista/ka ds. Excela

Numer referencyjny: EXCEL/KRA/0215

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych,
  • znajomość pakietu Office, szczególnie MS Excel w stopniu zaawansowanym (Makra, VB) - warunek konieczny,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • wysokie umiejętności analityczne i formułowania wniosków,
  • mile widziany rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oczekujemy:

  • nadzór nad kosztami jednostek organizacyjnych, bieżąca analiza i kontrola kosztów,
  • organizacja i utrzymywanie baz danych z planem i wykonaniem kosztów; dbałość o spójność danych gromadzonych w ramach poszczególnych baz,
  • koordynacja przepływu informacji danych w ramach jednostki i grupy kapitałowej,
  • uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego planu i miesięcznych prognoz kosztów,
  • wsparcie dla osób odpowiedzialnych za budżety w zakresie kontroli budżetu, analizy kosztów,
  • rozwój narzędzi i procesów usprawniających analizę danych,
  • raportowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym,  w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • możliwości rozwoju zawodowego, systematycznych szkoleń,
  • motywacyjny pakiet wynagrodzeń.