BRANŻE
ID:213016

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem włoskim

Opis firmy:

Firma działająca na rynku włoskim od ponad 15 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM WŁOSKIM.

Opis stanowiska:

Do obowiązków kandydata należeć będzie kontakt telefoniczny z klientami, którzy zarejestrowali się na stronie internetowej firmy; udzielanie informacji dotyczących oferowanych usług i umawianie spotkań z konsultantem w jednej z 47 siedzib naszej firmy na terytorium Włoch.

Oczekujemy:

- bardzo dobra znajomość języka włoskiego
- dobra znajomość obsługi komputera
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i profesjonalizm
- dyspozycyjność part-time

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowym środowisku
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wysokiej podstawy godzinowej
- premię uzależnioną od wyników pracy
- pracę w młodym i dynamicznym zespole