BRANŻE
ID:233744

Specjalista/ka w dziale finansów

Numer referencyjny: SDF/ELB/0617

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg
Nr ref.: SDF/ELB/0617

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • analiza schematu księgowań w systemie SAP PMX pod kątem wdrożonych zmian w planie kont,
  • udział w tworzeniu sprawozdania finansowego sporządzanego zgodnie z MSSF z uwzględnieniem nowego planu kont w systemie SAP PMX,
  • udział w procesie wprowadzania dokumentów księgowych do systemu SAP PMX,
  • udział w procesie sporządzania rejestrów VAT,
  • wsparcie biura księgowości w bieżących pracach.

Wymagania:
  • wykształcenie: kierunek rachunkowość, ekonomia,
  • doświadczenie w księgowości mile widziane,
  • znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT),
  • znajomość języka angielskiego biegła w mowie i piśmie,
  • znajomość MS Office w zakresie Excel, Word, Power Point w stopniu zaawansowanym,
  • mile widziana znajomość podstaw obsługi systemu SAP,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość poznania pracy na systemie SAP.