BRANŻE
ID:235327

Specjalista/ka ds. zakupów

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: LAC/POZ/0817
Inowrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • koordynowanie przyjmowania zapotrzebowań dotyczących zakupu surowców,
  • wystawianie zamówień zakupu w programie SAP,
  • współpraca z klientem wewnętrznym,
  • współpraca z dostawcami,
  • przestrzeganie terminowej realizacji zamówień (kontrolowanie poprawności procesu oraz współpraca z działem księgowości).

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne lub ekonomiczne,
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • perspektywę rozwoju,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Bielawy, powiat żniński