BRANŻE
ID:236911

Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

Numer referencyjny: a0t5800000FZJvKAAX

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

Obowiązki:
  • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
  • zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
  • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
  • reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej),
  • znajomość podstaw przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B (czynne) warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii za wyniki,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • pakiety sportowe oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki:rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej),
znajomość podstaw przepisów prawa pracy,
znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
prawo jazdy kat. B (czynne) warunek konieczny,
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii za wyniki,
umowę o pracę na pełny etat,
pakiet szkoleń wewnętrznych,
pakiety sportowe oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.