BRANŻE
ID:236628

Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

Numer referencyjny: a0t5800000DOdIzAAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
  • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe),
  • sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • archiwizowanie dokumentacji,
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • komunikatywność,
  • dokładność i rzetelność, samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • zdobycie doświadczenia.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

Obowiązki:sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe),
sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.,
prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
archiwizowanie dokumentacji,
sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
chęć nauki i rozwoju zawodowego,
bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
komunikatywność,
dokładność i rzetelność, samodzielność i zaangażowanie,
umiejętność pracy pod presją czasu,
znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,