BRANŻE
ID:233994

Specjalista/ka ds. handlowo-administracyjnych

Numer referencyjny: SHA/K/0617

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchedniów
Nr ref.: SHA/K/0617

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • prace administracyjne,
  • dbanie o dostępność produktów, kontakt z klientami i dostawcami,
  • pozyskiwanie klientów,
  • obsługa bieżących klientów (sprzedaż, zakupy, WZ, współpraca z cynkowniami, firmami kurierskimi),
  • kontrola należności za nieuregulowanie faktury.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość Microsoft Office, głównie Excel,
  • umiejętność organizowania czasu pracy, planowania,
  • chęć poszerzanie wiedzy,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • dodatkowy atut znajomość branży elementy złączne,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • komunikatywność, energia, chęć do działania.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • perspektywę stałego zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.