BRANŻE
ID:235311

Specjalista/ka ds. elektroniki i automatyki

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: NOD/POZ/0817

    Opalenica

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych aparatury kontrolno-pomiarowej oraz napraw bieżących, remontów i modernizacji systemów sterowania i urządzeń automatyki,
  • utrzymanie poprawnej pracy systemów sterowania oraz urządzeń towarzyszących na hali produkcyjnej,
  • aktywne uczestnictwo w pracach remontowanych elementów sterowania, aparatury pomiarowej i wykonawczej, konserwacja systemu firmy,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonanych prac.
Wymagania:
  • absolwent szkoły zawodowej, średniej lub uczelni wyższej o profilu technicznym lub z zakresu automatyki lub elektroniki,
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej i umiejętność łączenia ze sobą elementów ww. dziedzin aby dokonać napraw systemu,
  • znajomość pojęć tj.: napęd, falownik, sterowniki PLC oraz systemu sterowania HMI oraz PCS 7,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu i chęć do dalszego rozwoju,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i uprawnienia SEP do 1 kV lub gotowość do ich wyrobienia w krótkim czasie.
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką) w zakładzie produkcyjnym,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • pracę w jednej z najbardziej rozwijających się i nowoczesnych branż technicznych, możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie,
  • szansę na udział w ciekawych projektach rozwojowych, które pozwolą zdobyć nie tylko nowe kompetencje techniczne, ale i interpersonalne.