BRANŻE
ID:236714

Specjalista/ka ds. controllingu

Numer referencyjny: a0t5800000FZ4JMAA1

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Obowiązki:
  • przygotowywanie analiz i raportów w zakresie przychodów, kosztów, wyników finansowych, majątku obrotowego oraz KPI na potrzeby kierownictwa,
  • akceptacja zapotrzebowań na wydatki ogólnokosztowe, weryfikacja wskazywanych rodzajów kosztów, sprawdzanie pod względem pokrycia w budżecie i zgodności z wewnętrznymi procedurami,
  • kalkulacja i analiza kosztów produktów,
  • sporządzanie okresowych raportów w zakresie planu i realizacji budżetu oraz prowadzenie rozmów z kierownictwem
  • weryfikacja i korekta danych w systemach raportujących wewnątrz koncernu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz w oparciu o dane pochodzące z systemów informatycznych,
  • dobra znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dokładność i rzetelność.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.

Obowiązki:przygotowywanie analiz i raportów w zakresie przychodów, kosztów, wyników finansowych, majątku obrotowego oraz KPI na potrzeby kierownictwa,
akceptacja zapotrzebowań na wydatki ogólnokosztowe, weryfikacja wskazywanych rodzajów kosztów, sprawdzanie pod względem pokrycia w budżecie i zgodności z wewnętrznymi procedurami,
kalkulacja i analiza kosztów produktów,
sporządzanie okresowych raportów w zakresie planu i realizacji budżetu oraz prowadzenie rozmów z kierownictwem
weryfikacja i korekta danych w systemach raportujących wewnątrz koncernu.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz w oparciu o dane pochodzące z systemów informatycznych,
dobra znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
dokładność i rzetelność.

Oferujemy:pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.