BRANŻE
ID:237407

Specjalista ds. zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZv22AAD

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubań

Obowiązki:
  • realizacja procesu zakupu materiałów oraz usług z uwzględnieniem parametrów cena i jakość,
  • utrzymywanie kontaktów oraz doskonalenie relacji z dostawcami,
  • ocena rozwoju dostawców oraz poszukiwanie nowych dostawców,
  • negocjacje zakupowe oraz redukcja kosztów zakupów,
  • udział w realizacji projektów zakupowych na poziomie lokalnym i grupowym,
  • analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów,
  • monitoring terminów dostaw i płatności,
  • monitoring i analiza rynku,
  • sporządzanie raportów i dokumentacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów,
  • mile widziana znajomość systemu ERP,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Bolesławiec,
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych indywidualnych i grupowych,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miłą atmosferę pracy.

Obowiązki:realizacja procesu zakupu materiałów oraz usług z uwzględnieniem parametrów cena i jakość,
utrzymywanie kontaktów oraz doskonalenie relacji z dostawcami,
ocena rozwoju dostawców oraz poszukiwanie nowych dostawców,
negocjacje zakupowe oraz redukcja kosztów zakupów,
udział w realizacji projektów zakupowych na poziomie lokalnym i grupowym,
analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów,
monitoring terminów dostaw i płatności,
monitoring i analiza rynku,
sporządzanie raportów i dokumentacji.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci),
mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów,
mile widziana znajomość systemu ERP,
bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
zdolność analitycznego myślenia,
dobra znajomość języka angielskiego,
gotowość do podróży służbowych,
kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:miejsce pracy: Bolesławiec,
interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych indywidualnych i grupowych,
stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
bogaty pakiet socjalny,
miłą atmosferę pracy.