BRANŻE
ID:235975

Specjalista ds. sprzedaży pasz zwierząt hodowlanych

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta, globalnej firmy będącej dostawcą części zamiennych, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • interesujesz się zwierzętami? Mamy dla Ciebie ofertę pracy związaną z żywieniem trzody chlewnej,
  • Twoim obowiązkiem będzie sprawne i terminowe doradzanie klientom, jak żywić zwierzęta hodowlane,
  • przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie z klientami,
  • na targach, wystawach i spotkaniach będziesz promował doskonałe pasze dla zwierząt,
  • zadbasz, aby Twoi partnerzy zawsze mieli wysokiej jakości pasze w atrakcyjnej cenie.

Wymagania:
  • znasz się na żywieniu zwierząt hodowlanych?
  • masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze?
  • lubisz jeździć samochodem i kontaktować się z ludźmi?
  • negocjacje z klientami są dla ciebie wyzwaniem?

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • dostaniesz wszelkie potrzebne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, który będziesz mógł wykorzystywać do celów prywatnych,
  • prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • nie rzucimy Cię na głęboką wodę od razu – na początku przejdziesz szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonego specjalisty,
  • jeśli zdecydujesz się na tę pracę, damy Ci możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych w kraju i za granicą.