BRANŻE
ID:238581

Specjalista ds. eksportu

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Specjalista

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Gniezno

Data publikacji: 2018-02-19

Branża: Produkcja / Przemysł, Transport / Spedycja, Logistyka / Dystrybucja, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Grupa jeremias –wiodący europejski producent systemów odprowadzania spalin prowadzi nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Gniezno
Region: Wielkopolskie
Nr. referencyjny: 1/DRZ/2018

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa przypisanych klientów
  • Codzienna współpraca z działami w firmie
  • Analiza i wprowadzanie zamówień
  • Generowanie zleceń produkcyjnych
  • Potwierdzanie zamówień i ich wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczących zamówień
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość MS Office oraz systemów klasy ERP ( np. Microsoft Navision)
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo.
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwijania posiadanych umiejętności,
  • miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole,
  • prywatną opiekę medyczna,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.