BRANŻE
ID:237365

Spawacz/Ślusarz/Blacharz

Numer referencyjny: a0t5800000FZs6NAAT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
  • montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu (I-625),
  • odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji klienta,
  • przestrzeganie procedur jakościowych.
Wymagania:
  • umiejętności ślusarskie, niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
  • umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych,
  • umiejętność spawania mile widziana.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • pracę dla kobiet i mężczyzn,
  • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
  • indywidualne stanowiska spawalnicze,
  • premie kwartalne i roczną,
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przerwę 30-minutową wliczana do czasu pracy,
  • elastyczność w pracy zmianowej,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.
UWAGA!!! Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta. Nie są wymagane uprawnienia spawacza.

Obowiązki:montaż oraz spawanie cienkościennych złożeń rurowych wykonanych ze stali wysokostopowych (nierdzewne) oraz stopów niklu (I-625),
odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji klienta,
przestrzeganie procedur jakościowych.

Wymagania:umiejętności ślusarskie, niezbędne podczas montażu złożeń rurowych (cięcie, dopasowanie elementów, przygotowanie złączy do spawania),
umiejętność bezwzględnego przestrzegania obowiązujących procedur jakościowych i produkcyjnych,
umiejętność spawania mile widziana.

Oferujemy:zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
brak monotonii pracy,
pracę dla kobiet i mężczyzn,
pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
indywidualne stanowiska spawalnicze,
premie kwartalne i roczną,
rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
ubezpieczenie medyczne Medicover,
ubezpieczenie na życie,
przerwę 30-minutową wliczana do czasu pracy,
elastyczność w pracy zmianowej,
możliwość pracy w nadgodzinach,
możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.