BRANŻE
ID:236677

Ślusarz narzędziowy w dziale utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t5800000DOm2EAAT

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • przeprowadzanie planowych przeglądów, napraw i remontów wykrojników/matryc,
  • przeprowadzanie doraźnych napraw i regulacji wykrojników na linii produkcyjnej,
  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
  • wdrażanie nowych narzędzi do produkcji oraz ich walidacja,
  • diagnozowanie przyczyn i usterek narzędzi oraz ewentualne modyfikacje,
  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn),
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomości zasad konstrukcji i technologii narzędzi do wykrawania,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka,
  • umiejętność spawania metodą TIG, MIG,
  • umiejętność obsługi wózków widłowych, żurawi, wciągników, suwnic,
  • samodzielność, precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość Lean Manufacturing.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szkolenia.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Obowiązki:przeprowadzanie planowych przeglądów, napraw i remontów wykrojników/matryc,
przeprowadzanie doraźnych napraw i regulacji wykrojników na linii produkcyjnej,
prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
wdrażanie nowych narzędzi do produkcji oraz ich walidacja,
diagnozowanie przyczyn i usterek narzędzi oraz ewentualne modyfikacje,
precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie.

Wymagania:wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn),
znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
znajomości zasad konstrukcji i technologii narzędzi do wykrawania,
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
umiejętność obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka,
umiejętność spawania metodą TIG, MIG,
umiejętność obsługi wózków widłowych, żurawi, wciągników, suwnic,
samodzielność, precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
umiejętność współpracy w zespole,
znajomość obsługi komputera,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość Lean Manufacturing.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
kontakt z najnowszymi technologiami,
możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o światowym zasięgu działania,
wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
bogaty pakiet socjalny,
szkolenia.