Rodzaj pracy

↓ więcej opcji ↓
BRANŻE
↑ mniej opcji ↑
ID:235308

Ślusarz narzędziowy w dziale utrzymania ruchu

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: GON/POZ/0817
    Września

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przeprowadzanie planowych przeglądów, napraw i remontów wykrojników/matryc,
  • przeprowadzanie doraźnych napraw i regulacji wykrojników na linii produkcyjnej,
  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji,
  • wdrażanie nowych narzędzi do produkcji oraz ich walidacja,
  • diagnozowanie przyczyn i usterek narzędzi oraz ewentualne modyfikacje,
  • precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego, mechaniki maszyn),
  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomości zasad konstrukcji i technologii narzędzi do wykrawania,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka,
  • umiejętność spawania metodą TIG, MIG,
  • umiejętność obsługi wózków widłowych, żurawi, wciągników, suwnic,
  • samodzielność, precyzja, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość Lean Manufacturing.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szkolenia.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie na niniejszą ofertę pracy, klikając w przycisk APLIKUJ:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)