BRANŻE
ID:236780

Ślusarz (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZ8crAAD

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Zgierz

Data publikacji: 2017-11-07

Branża: Inne, Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz

Obowiązki:
  • wykonywanie prac ślusarskich w procesie produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi i jakościowymi,
  • dbanie o stan techniczny maszyn,
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi i regulacji przecinarek, wiertarek oraz pras,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • wykształcenie techniczne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • opiekę zdrowotną,
  • bony świąteczne,
  • imprezy integracyjne.

Obowiązki:wykonywanie prac ślusarskich w procesie produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi i jakościowymi,
dbanie o stan techniczny maszyn,
utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,
umiejętność obsługi i regulacji przecinarek, wiertarek oraz pras,
znajomość rysunku technicznego,
wykształcenie techniczne.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
umowę o pracę,
możliwość awansu,
możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia),
atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
dofinansowanie do wczasów,
opiekę zdrowotną,
bony świąteczne,
imprezy integracyjne.