BRANŻE
ID:232548

Ślusarz (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: ŚL/KAT/0417
Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  prace ślusarskie,
  •  obsługa obrabiarek,
  •  obsługa przyrządów pomiarowych.

Wymagania:

  •  znajomość rysunku technicznego,
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •  gotowość do podjęcia pracy w systemie 4brygadowym,
  •  umiejętność posługiwania się takimi narzędziami jak tokarka, frezarka, itp.

Oferujemy:
  •  zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  •  wysokie premie uznaniowe,
  •  pracę na terenie Siemianowic Śląskich,
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  •  oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 663 883 363