BRANŻE
ID:237725

Sekretarz/Sekretarka Zakładu

Numer referencyjny: a0t5800000Fabe9AAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pomoc przy rejestracji faktur,
  • zamawianie i dystrybucja materiałów biurowych,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • rezerwacje lotnicze, hotelowe i transportowe (taxi lub auto służbowe) dla gości polskich i zagranicznych,
  • organizacja spotkań oraz imprez firmowych dla pracowników,
  • prace związane z zapewnieniem materiałów marketingowych - ulotki, kalendarze, materiały z brandem firmy,
  • nadzór nad firmą sprzątającą,
  • nadzór nad wydawaniem druków firmowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze sekretariatu zgodnie z ww. czynnościami minimum 3 miesiące,
  • obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • język angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
  • prawo jazdy,
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w renomowanej firmie z branży chemicznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym.

Obowiązki:rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pomoc przy rejestracji faktur,
zamawianie i dystrybucja materiałów biurowych,
zarządzanie salami konferencyjnymi,
rezerwacje lotnicze, hotelowe i transportowe (taxi lub auto służbowe) dla gości polskich i zagranicznych,
organizacja spotkań oraz imprez firmowych dla pracowników,
prace związane z zapewnieniem materiałów marketingowych - ulotki, kalendarze, materiały z brandem firmy,
nadzór nad firmą sprzątającą,
nadzór nad wydawaniem druków firmowych.

Wymagania:doświadczenie w obsłudze sekretariatu zgodnie z ww. czynnościami minimum 3 miesiące,
obsługa komputera i pakietu MS Office,
język angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny,
prawo jazdy,
komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w renomowanej firmie z branży chemicznej,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w systemie jednozmianowym.