BRANŻE
ID:232418

Rekrutant (do przyuczenia)

Numer referencyjny: 1/REK/2017

Opis stanowiska:

Agencja Doradztwa Personalnego Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do KRAZ nr 16192 zatrudni osoby na stanowisko Rekruter. Osoba na tym stanowisku będzie rekrutować pracowników do pracy za granicę (fachowcy - głównie do Niemiec, Francji, Belgii, Austrii)
W związku z dużym zapotrzebowaniem nawiążemy współpracę z osobami w każdym wieku i na terenie całego kraju.
Istnieje możliwość pracy zdalnej. Sam decydujesze

Wymagania:
  • komunikatywność
  • organizacja pracy własnej (sam decydujesz kiedy pracujesz)

Oferujemy:

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- płacimy za każdą zrekrutowaną osobę
- premie za efektywność - szkolenie
- wsparcie koordynatora
-wyposażenie w odpowiednie narzędzia na terenie firmy
- specjalne systemy motywacyjne
- miłą atmosferę

Jeśli nigdy nie pracowałeś w HR i brak Ci doświadczenia, a chcesz zacząć tą przygodę ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do współpracy osoby niepracujące, pracujące, wychowujące dzieci. Sam decydujesz kiedy i gdzie pracujesz.