BRANŻE
ID:238633

Regional Road Freight Manager

Numer referencyjny: a0t5800000FbWcvAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Kraków

Data publikacji: 2018-02-22

Branża: Sprzedaż, Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • zarządzanie podległymi oddziałami,
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami i kontrahentami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla obecnych i potencjalnych klientów,
  • prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych,
  • nadzór nad merytoryczną obsługą handlową kluczowych klientów firmy,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • pozyskiwanie i zarządzanie flotą kontraktową,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • negocjowanie stawek oraz warunków współpracy z podwykonawcami.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w branży TSL,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
  • wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • kreatywność, elastyczność w działaniu oraz pozytywne nastawienie do pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu.
Oferujemy:
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do szerokiej oferty szkoleń menadżerskich i świadczeń pozapłacowych,
  • miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Kraków.

Obowiązki:zarządzanie podległymi oddziałami,
budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami i kontrahentami firmy,
przygotowywanie ofert handlowych dla obecnych i potencjalnych klientów,
prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych,
nadzór nad merytoryczną obsługą handlową kluczowych klientów firmy,
prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
pozyskiwanie i zarządzanie flotą kontraktową,
realizacja założonych planów sprzedażowych,
negocjowanie stawek oraz warunków współpracy z podwykonawcami.

Wymagania:min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach w branży TSL,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
prawo jazdy kategorii B,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu,
gotowość do odbywania podróży służbowych,
kreatywność, elastyczność w działaniu oraz pozytywne nastawienie do pracy,
umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu.

Oferujemy:dużą samodzielność w działaniu,
pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
przyjazne środowisko pracy,
niezbędne narzędzia pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dostęp do szerokiej oferty szkoleń menadżerskich i świadczeń pozapłacowych,
miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Kraków.