BRANŻE
ID:227657

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Grupa Eurocash

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 11 000 pracowników.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Kluczowe zadania:
  • obsługa recepcyjna gości,
  • przyjmowanie telefonów i łączenie rozmów,
  • obsługa korespondencji listownej oraz poczty kurierskiej,
  • dbanie o płynny przepływ informacji, obsługa poczty elektronicznej,
  • prowadzenie zestawienia kosztów wysyłek, opis faktur,
  • doraźne wsparcie administracyjne pracowników.

Idealny kandydat powinien:
  • posiadać doświadczenie w pracy biurowej, mile widziane na recepcji,
  • znać język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • posiadać miłą aparycję oraz wysoki poziom kultury osobistej,
  • posiadać bardzo dobrą organizację pracy,
  • być dyspozycyjny do pracy na dwie zmiany (w godzinach 8.00-18.00),
  • posiadać dobrą znajomość obsługi komputera (Word, Excel).

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń,
  • pakiet socjalny,
  • dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 11 000 pracowników. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

  1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  2. możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń,
  3. pakiet socjalny,
  4. dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.