BRANŻE
ID:215159

Przedstawiciel handlowy (HoReCa) (m/k)

Numer referencyjny: PPPNT/KRA/0115

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów w kanale dostaw bezpośrednich dla dużej sieci handlowej w branży spożywczej,
  • budowanie długofalowej relacji z pozyskanymi klientami,
  • realizacja założonych targetów,
  • dopasowywanie ofert do potrzeb klientów.

Oczekujemy:

  • znajomość rynku lokalnego, szczególnie lokalnych sieci lokali gastronomicznych, hoteli, indywidualnych lokali gastronomicznych,
  • preferowane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • zadaniowy czas pracy,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe złożone z podstawy i premii,
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków),
  • możliwość odbycia szkoleń asortymentowych, sprzedażowych, negocjacyjnych,
  • narzędzia niezbędne do pracy (służbowy samochód, laptop oraz telefon komórkowy).