BRANŻE
ID:237123

Przedstawiciel handlowy w sektorze Print & Office

Numer referencyjny: a0t5800000FZVzOAAX

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie

Data publikacji: 2017-11-22

Branża: Druk / Poligrafia, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • aktywna sprzedaż produktów sektora Print,
  • prezentacja oferty produktowej firmy,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i projektowych,
  • sporządzanie raportów, analiz dotyczących wyników sprzedaży,
  • monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji,
  • monitorowanie i dbanie o spływ należności,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym (preferowane doświadczenie w branży poligraficznej, biurowej),
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z drukarniami i punktami poligraficznymi,
  • doświadczenie w sprzedaży papierów, kartonów i folii będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty system prowizyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dostęp do szkoleń technicznych i handlowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • miejsce pracy: województwo pomorskie i zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego.

Obowiązki: nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
aktywna sprzedaż produktów sektora Print,
prezentacja oferty produktowej firmy,
realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i projektowych,
sporządzanie raportów, analiz dotyczących wyników sprzedaży,
monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji,
monitorowanie i dbanie o spływ należności,
kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym (preferowane doświadczenie w branży poligraficznej, biurowej),
wykształcenie min. średnie,
mile widziane doświadczenie we współpracy z drukarniami i punktami poligraficznymi,
doświadczenie w sprzedaży papierów, kartonów i folii będzie dodatkowym atutem,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność budowania długotrwałych relacji,
wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
silna motywacja i nastawienie na realizację celów,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
przejrzysty system prowizyjny,
atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej),
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
dostęp do szkoleń technicznych i handlowych,
możliwość rozwoju zawodowego,
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
miejsce pracy: województwo pomorskie i zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego.