BRANŻE
ID:239348

Przedstawiciel handlowy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Kraśnik (okolice)

Eurocash Dystrybucja

To lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Kluczowe zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie,
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Organizacja aktywnej sprzedaży.
Idealny kandydat powinien:
  • Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znać branżę FMCG - warunek konieczny,
  • Mieć wykształcenie min. Średnie,
  • Posiadać wysoką kulturę osobistą, być komunikatywnym i umiejętnie nawiązywać relacje z klientami,
  • Chcieć pozyskiwać nowe umiejętności – w tym technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • Być nastawiony na realizację celów,
  • Posiadać umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • Mieć prawo jazdy kat. B,
  • Znać pakiet MS Office.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kraśnik (okolice)

To lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  •     Pozyskiwanie nowych klientów.
  •     Realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie,
  •     Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
  •     Realizacja planów sprzedaży,
  •     Organizacja aktywnej sprzedaży.

  •     Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •     Znać branżę FMCG - warunek konieczny,
  •     Mieć wykształcenie min. Średnie,
  •     Posiadać wysoką kulturę osobistą, być komunikatywnym i umiejętnie nawiązywać     relacje z klientami,
  •     Chcieć pozyskiwać nowe umiejętności – w tym technik sprzedaży oraz       umiejętności negocjacyjnych,
  •     Być nastawiony na realizację celów,
  •     Posiadać umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  •     Mieć prawo jazdy kat. B,
  •     Znać pakiet MS Office.
  •     Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  •     Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon,
  •     Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ. U. 2016 R. POZ. 922).